Головна » 2018 » Лютий » 26 » Чергова зустріч аджамських школярів із земляком-учасником АТО
13:07
Чергова зустріч аджамських школярів із земляком-учасником АТО

/Files/photogallery/1097/6ijSH-x4WSY.jpg

Зараз багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою патріотичного виховання, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни в Аджамській школі відбулася чергова зустріч з учасником бойових дій на Сході. Цього разу учні мали змогу поспілкуватися з односельцем, бійцем 34 батальйону територіальної оборони Віталієм Михайловичем Ковальським та місцевими волонтерами – Тетяною Анатоліївною Зайченко та Наталією Дмитрівною Небесною.

Бурхливими оплесками учні та педагоги школи зустріли свого захисника, свого Героя. Віталій Михайлович зі щирістю поділився з присутніми своїми спогадами про польових друзів, фронтові будні. Показав фото, які відображають побутове життя наших бійців в бліндажах та окопах. Ніхто в залі не залишився байдужим – у дівчат бриніли сльози, хлопці уважно вслухалися в кожне слово Героя. Особливо зворушив всіх момент, коли Віталій показав дитячі малюнки, які потрапили до нього в м. Харків, де він перебував під час лікування після поранення. Ці малюнки були намальовані учнями 4 класу Аджамської школи! З яким трепетом він пригорнув їх до своїх грудей і сказав: «Коли я побачив ці малюнки, і зрозумів, що вони з моєї Аджамки, я знав, що не віддам їх нікому!».

Волонтерки Тетяна Анатоліївна та Наталія Дмитрівна під час свого виступу показали присутнім відео, на якому знята зустріч Віталія Михайловича його родиною з поїзда, який примчав з гарячого Сходу, розповіли про свою роботу. Також жінки передали до шкільного музею нові експонати – це гільза від снаряда 203-міліметрової гаубиці 2с7 «Піон», корпус під РПГ-18 «Муха», мішень для тренувань з кульової стрільби та невикористаний сухпайок.

Діти в свою чергу подарували гостям невеликий концерт, передали листівки солдатам на передову та вручили невелику матеріальну допомогу Віталію Михайловичу, яку зібрали в ході акції «З миру по копійці – солдату сорочка! – 2».

Незабаром Віталій Ковальський зі своїми побратимами повернеться на передову і далі захищати наш мир та спокій. Та з нами залишиться в пам’яті його безцінний урок – свою країну треба захищати та берегти, адже вона – найкраща! А ми в свою чергу будемо молитися Богу, щоб наші Герої ПОВЕРТАЛИСЯ ЖИВИМИ!

Більше фото ТУТ: http://adzhamka-school.edukit.kr.ua/gallery/zustrich_z_kovaljsjkim_v_m/

/Files/photogallery/1097/DSCN3429.JPG/Files/photogallery/1097/DSCN3435.JPG/Files/photogallery/1097/DSCN3438.JPG/Files/photogallery/1097/DSCN3447.JPG/Files/photogallery/1097/DSC_0383.jpg/Files/photogallery/1097/DSCN3418.JPG/Files/photogallery/1097/DSCN3404.JPG/Files/photogallery/1097/DSC_0395.jpg

Переглядів: 146 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar