Головна » 2018 » Лютий » 26 » Військово-польові практичні заняття
22:43
Військово-польові практичні заняття
/Files/photogallery/1144/YR045MbhjlM.jpg
 

12 червня 2015 року учні 8-10 класів Аджамської ЗШ І-ІІІ ступенів разом з учителями Маленковим О.В., Нагорним В.О. та Арсієвич О.О. взяли участь у районних військово-польових практичних заняттях на базі Бережинської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Офіцери ІІІ окремого полку спеціального призначення Кіровоградської в/ч А0680 представили до уваги учасників практичних занять та глядачів виставку зразків зброї, що знаходиться на озброєнні української армії. Бійці ІІ загону спеціального призначення розповіли про технічні характеристики кожного виду зброї та провели короткі практичні навчання. Учасники зборів також вивчили тактико-технічні характеристики озброєння, відпрацювали практичне виконання окремих нормативів і вправ щодо поводження зі зброєю, ведення вогню, руху по місцевості за азимутом, наприклад: розрядка-зарядка магазинів та кулеметних стрічок, АГС-17-автомат, розбір та збір стрілецької зброї (АКС-74, ПМ, АО-44, ГП-25). Учасників заходу пригощали польовою кашею.
Учні Аджамської школи Симонець В. та Плечень А. отримали грамоти та прапори України за найкращі показники у відпрацюванні практичних вправ зі зброєю.

Учні та вчителі школи щиро вдячні народному депутату Березкіну С.С., благодійному фонду «Добротвір», громадській організації «Спільна надія» за якісну організацію зборів.

Переглядів: 140 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar