Головна » 2018 » Квітень » 22 » Аджамська команда на Zero Waste School
23:12
Аджамська команда на Zero Waste School

16-18 квітня 2018 року в конгрес-готелі «Пуща» (м.Київ) відбувся перший етап тренінгу Zero Waste School Ukraine, який проходить за ініціативи БФ «Фонд Кличків». На тренінгу зібралися перші 25 команд-щасливчиків зі всієї України, серед них була і команда Аджамської ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської РДА.

Три надзвичайно продуктивні дні в компанії цілеспрямованих дітей та дорослих запам’ятаються нашій команді на все життя. Тут вони опанували безліч нових знань та знайшли купу нових друзів. «Проектний менеджмент» від Ірини Прокофьєвої та «Фандрейзинг» від Олександра Бабія  - дві найскладніші дисципліни цих днів, але й вони були вдало підкореними аджамцями. Саме на цих заняттях було створено робочий проект «Аджамка сортує сміття», який незабаром отримає життя. Завдяки втіленню цього проекту в нашому селі планується зменшення локальних сміттєзвалищ, а також покращення матеріальної бази школи за рахунок продажу вторинної сировини. Було дуже приємно познайомитися з авторами проекту «Компола»  - семикласниками Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк, які надихнули нашу команду на участь в їхньому проекті.

Невеликий відеосюжет дивіться ТУТ

Хочеться подякувати всій команді БФ «Фонд Кличків», та особисто директору Аліні Носенко, за чудових проект, який, віримо, змінить всю нашу країну.

Незабаром ви дізнаєтеся коли ж відбудеться Zero Waste Day в с.Аджамка, а щоб першим дізнатися про це – приєднуйся до спільноти в Instagram https://www.instagram.com/zero_waste_adzhamka/ . Чи слідкуйте за новинами на сторінках наших учасників, а це: Єрещенко Єлизавета, Кіракосян Карина, Кулаковський Віталій, Синякевич Роман та педагог-організато Ольга Негода.

 

Переглядів: 291 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar