Головна » 2018 » Жовтень » 28 » Хто зверху? & Танці з учителями
17:08
Хто зверху? & Танці з учителями

Традиційно у переддень початку канікул в Аджамській школі проходить розважальна програма для учнів. Цього року здобувачі освіти 8-11 класів вирішили, що свято повинно пройти не так, як завжди. То ж було вирішено, що родзинкою заходу буде шоу-програма "Танці з учителями".

26.10.2018 року спортивний зал школи перетворився на справжній майданчик боротьби між чоловічою та жіночою половинами учнів у формі гри "Хто зверху?" (педагог-організатор О.І.Негода, музичний супровід С.О.Морозов). Кожен учасник зміг проявити свій розум, талант, хитрість, рішучість, обізнаність у різних сферах людського життя. У результаті наполегливої боротьби перемогли хлопці (учасники команди: Решетніков Микита (8 клас), Берладін Анатолій (9 клас), Синякевич Роман (10 клас), Кулаковський Віталій (11 клас)!

Та справжньої сенсацією свята були вищезгадані танці з учителями! Бурхливими оваціями зустрічали глядачі танці учениць 10 класу та вчителів математики Л.П.Валько й В.О.Нагорного, учнів 9 класу та їх перших вчителів К.С.Тороп і Т.В.Цвіркун, учнів 8 класу та педагога-організатора О.І.Негоди. Дякуємо всім вчителями, які підтримали нову дитячу ініціативу! Сподіваємося, що це стане доброю традицією.

Також радували глядачів своїми танцювальними номерами старша група Зразкового хореографічного ансамблю "Олена" при Аджамській школі (хореограф В.Жукова) та учні 11 класу.

У рамках свята творчий дует "Зів'яла м'ята" (Є.Єрещенко та Р.Синякевич) презентували свою нову пісню "Осінь", яка зачарувала всіх присутніх. Бажаємо Єлизаветі та Роману нових творчих злетів!

Переглядів: 179 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar