Головна » 2019 » Січень » 15 » Ліга сміху. Новорічний кубок - 2019
21:25
Ліга сміху. Новорічний кубок - 2019

14 січня 2019 року в Аджамській школі відбувся довгоочікуваний новорічний вечір для старшокласників, який вже другий рік поспіль проходить у формі Ліги сміху (педагог-організатор О.І.Негода, музичне оформлення - С.О.Морозов).

Цього року за Новорічний кубок -2019 змагалися 4 команди: "Заклопотані" (8 клас), "22:38" (9 клас), "Тополіний пух" (10 клас), "Я такий, який я є" (11 клас). Кожна з команд пройшла три етапи випробувань. Однією з умов була участь вчителя в одному з номерів. Дякуємо О.В.Маленкову, О.О.Арсієвич та В.О.Нагорному за горіння, небайдужість  та підтримку дитячих ініціатив. Та конкурс є конкурс. За рішенням журі перемогу здобула команда  "Тополіний пух", 2 місце - "Заклопотані", 3 місце - "Я такий, який я є", 4 місце - "22:38". А найкращими актрисою та актором стали Єрещенко Єлизавета та Роман Синякевич.

А розпочався вечір в традиціях Старого Нового року - щедруванням аматорського колективу під керівництвом сільського голови Т.А.Зайченко. Також своєю творчістю розважали глядачів учасники обласного чемпіонату шкільних команд КВН "SMM Аджамка", вокалістка Анна Єрещенко, випускниці школи Альона Тітова та Вікторія Богуненко подарували запальний танок.

Дякуємо всім учасникам за прекрасний настрій, а класним керівникам 8-11 класів за якісну підготовку.

 

 

Переглядів: 192 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar