Головна » 2018 » Квітень » 25 » Урок мужності "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс"
17:07
Урок мужності "Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 квітня 2018 року відбувся урок мужності «Поріс чорнобилем Чорнобиль - бідою нашою поріс" з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи для учнів 4-5 класів (відповідальні Арсієвич Ольга Олексіївна, класний керівник 5-Б класу, Чорна Ганна Павлівна,педагог-організатор).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мета уроку мужності: згадати про трагедію віку — вибух на ЧАЕС, поглибити знання учнів про неї, визначити негативний вплив аварії на стан навколишнього середовища та здоров'я населення; виховувати особисту стурбованість кожного учня за все, що відбувається навколо; сприяти формуванню патріотичних почуттів в учнів.

Хвилиною мовчання присутні вшанувати пам'ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС, людей, які ціною свого життя врятували від ядерного лиха не лише Україну, а й увесь світ. Адже наслідки аварії могли б бути набагато страшнішими, якби не їх самопожертва та героїзм.

Учні 5-Б класу Прокутко Єлизавета, Гниляк Вікторія, Фоменко Вікторія, Ковальова Єва, Гордієнко Сніжана продекламували поезії про гіркоту розлуки із батьківською землею, про незабутній подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС.  Учні переглянули відеоматеріал "Чорнобиль - минуле і сучасне", презентацію "Подвиг героїв-пожежників". 

 

 

Переглядів: 249 | Додав: adzhamskaschool | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar